Bednarczyk Golf Academy działa w Polsce od 2004 r. Pierwsze dwa lata założyciel i główny trener Mark Bednarczyk poświęcił na szkolenie Kadry Narodowej Juniorów Polskiego Związku Golfa, w następnych latach uczył w najlepszych Klubach golfowych w całej Polsce, zaś w 2009 roku założył Driving Range w Warszawie.

Od początku swojej działalności prowadzi szkolenia i lekcje indywidualne, grupowe, kursy na Zieloną Kartę Polskiego Związku Golfa, programy dla juniorów, kobiet, zorganizowanych grup podczas spotkań firmowych, organizuje wyjazdy i wakacje z golfem na Hawaje a od roku 2012 prowadzi naukę gry w golfa dla osób dotkniętych chorobą nowotworową pod hasłem Golfem W Raka.

W 2013 r. i 2014 r. Bednarczyk Golf Academy została liderem w pozyskiwaniu i wprowadzaniu nowych graczy do świata golfa w Polsce.
Bednarczyk Golf Academy jest dystrybutorem sprzętu golfowego Cleveland i Srixon.

Lekcje indywidualne
60 min – 250,00 PLN (w cenie: piłki, sprzęt i analiza video

Playing Lesson (9 dołków) 600,00 zł (green fee pokrywa klient)

Wynajęcie "Z Factor Perfect Putting Machine" 1 godz./30,00 zł.


KURSY NA ZIELONĄ KARTĘ


» GRUPOWY WEEKENDOWY KURS NA ZIELONĄ KARTĘ


Dla osób początkujących i wszystkich, którzy nigdy wcześniej nie grali w golfa

7 godzin kursu grupowego (2 spotkania po 3 godziny + 1 godzina egzamin)

Nauka wszystkich podstawowych elementów gry w golfa

Zapewniony sprzęt golfowy i piłki

6-9 osób w grupie

Cena obejmuje lekcje, sprzęt, piłki, książeczkę „Reguły gry w Golfa”, egzamin oraz wydanie Zielonej Karty Polskiego Związku Golfa

CENA:
620 PLN


» INDYWIDUALNY KURS NA ZIELONĄ KARTĘ

Dla osób początkujących i wszystkich, którzy nigdy wcześniej nie grali w golfa

7 godzin lekcji indywidualnych (lekcje 6 godzin, egzamin 1 godzina)

Nauka wszystkich podstawowych elementów gry w golfa

Zapewniony sprzęt golfowy i piłki

Cena obejmuje lekcje, sprzęt, piłki, egzamin oraz wydanie Zielonej Karty Polskiego Związku Golfa

Zapisy i terminy zajęć ustalane są indywidualnie z Markiem Bednarczykiem +48 606 991 189

CENA:
1400 PLN (dla 1 osoby)
2100 PLN (dla 2 osób)

Tylko egzamin i wydanie Zielonej Karty 300,00 PLN

Kontakt:
Maria Bednarczyk +48 604 807 703, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


JUNIORSKA SEKCJA GOLFA

Prowadzimy stały nabór do sekcji golfa juniorskiego (6-12 lat). Zajęcia od 1 kwietnia do 11 listopada. Trener prowadzący Fully Qualified Professional Mark Bednarczyk. Sekcja jest partnerem Narodowego Program Rozwoju Golfa PZG

We invite you to sign up to our Jr. golf program (ages 6-12). Jr. clinics will start 1st of April once a week until the 11th of November. The instructor will be Fully Qualified Professional Mark Bednarczyk. The group us a part of PZG Jr. Development Program.


GOLF DLA FIRM

Bednarczyk Golf Academy wspólnie z Olympic Golf Club organizują imprezy i spotkania firmowe dla małych i dużych grup (od 10 do 1000 osób).

Wszystkie imprezy odbywają się w Olympic Golf Club, który posiada najlepszą lokalizację i udogodnienia do organizacji tego typu imprez. Golf dla firm to świetny pomysł dla osób które nigdy wcześniej nie próbowały swoich sił w golfie!
Harmonogram i czas imprezy jest elastyczny, dostosowany do potrzeb klienta.

Spotkanie integracyjne to wspaniała forma rozrywki dla Twoich klientów i pracowników. Jest to również sprawdzony sposób na budowanie zespołu w relaksującym otoczeniu i miłej atmosferze.
Oferujemy także miejsce na reklamę Twojej firmy w formie billboardów w Olympic Golf Club.

Kontakt dla Firm:
Maria Bednarczyk +48 604 807 703, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Mark Bednarczyk
PGA, Fully Quailfied Professional

Ur. 4 września 1973 roku w Honolulu na Hawajach. Ukończył studia w New Jersey na kierunku Business Management. Następnie pracował na Wall Street. Giełdę porzucił dla golfa, w którego gra od 18 roku życia, zaś od 1998 roku jest trenerem.
Do Polski przyjechał w roku 2003 na zaproszenie zarządu Polskiego Związku Golfa aby objąć funkcję Trenera Kadry Narodowej Juniorów, którą pełnił ponad 2 lata.

Jest członkiem polskiej PGA (Proffesional Golfers Assotiation) z najwyższym tytułem Fully Quailfied Professional.


Katarzyna Szczyrba
INSTRUKTOR

Przygodę z golfem, Kasia rozpoczęła osiem lat temu. Od czterech lat zajmuje się nauką gry w golfa. Ukończyła kurs instruktora golfa oraz studia podyplomowe trenera personalnego na AWF Katowice.

Uczy osoby w każdym wieku, przekazując im swoją pasję i radość jaką czerpie z gry, przy czym dużą uwagę przywiązuje do zajęć z kobietami i dziećmi. Prowadząc zajęcia z najmłodszymi dba nie tylko o rozwój techniki golfowej, ale również o ich sprawność ogólną.

Obecnie jest asystentem i uczniem Marka Bednarczyka, doskonaląc swoją wiedzę golfową i trenerską.

Daniel Romańczuk
INSTRUKTOR

Specjalista od pierwszych golfowych kroków. Nowicjuszy wprowadza w świat golfa z uśmiechem i cierpliwością. Daniel jest uczniem Marka Bednarczyka, w Olympic GC prowadzi zajęcia instruktażowe. Interesuje się magią więc może Was oczarować.